O NÁS

Vítáme Vás na stránkách společnosti AUSTRO Baumaschinen, s.r.o.

Společnost AUSTRO Baumaschinen s.r.o. byla založena v roce 2002 jako nástupnická organizace společnosti AUSTRO Diesel. AUSTRO Baumaschinen je typickou firmou s orientací na prodej produktů, uznávaných širokou odbornou veřejností. Jsme zaměřeni na prodej stavebních strojů včetně zajištění  komplexního zákaznického servisu pro majitele strojů zastupovaných značek  na celém území České republiky a Slovenska.

Naše společnost může svým zákazníkům garantovat nejen rychlou dodávku stojů včetně finančního servisu, ale i rychlé dodávky náhradních dílů a profesionální přístup našich školených mechaniků. Díky „rodinné“ povaze naší firmy Vám můžeme garantovat nadstandardní přístup k řešení Vašich potřeb a pružnou reakci k vyřízení každého Vašeho požadavku.

Aktuální široká paleta námi nabízených produktů umožňuje každému potenciálnímu klientovi opravdový výběr z několika variantních řešení i několika značek výrobců stavebních strojů. Naši klienti tudíž nemusí přijímat kompromisní řešení a mohou si vždy vybrat stroj přesně podle svých představ.

V naší aktuální nabídce naleznete  stavební stroje značky ATLAS, HITACHI , TEREX TRUCKS, DRESSTA, KATOIMER a příslušenství značek HYDRARAM a VISTARINI

 

Zásady pro zpracování osobních údajů (GDPR) naší společnosti naleznete zde