KARIÉRA

Výpomoc do skladu náhradních dílů

Požadujeme:

Nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme, loajalitu a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání na částečný úvazek (4 – 6 hodin – dle domluvy) v zavedené a fungující společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, místo výkonu Brno
Práce vhodná pro ženy na mateřské, s malými dětmi i invalidní důchodce – nejlépe z Brna Modřic či Moravan

Náplň práce:

Příjem a kontrola dílů + příjem do PC (administrativa s tím spojená)
Příprava zásilek dle výdejek, jak pro zákazníky, tak pro servisní mechaniky
Příprava zásilek pro odeslání poštou či dopravcem
Zpracování servisních protokolů od mechaniků

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail obchod@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Servisní mechanik pro Prahu a střední Čechy

Požadujeme:

ÚSO/SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti servisu a oprav stavebních strojů, orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, svářečský průkaz, částečná znalost NJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Zaškolení, zvyšování kvalifikace, perspektivu stabilního zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, služební vozidlo, mobilní telefon.

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail obchod@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Servisní mechanik pro Slovensko

Požadujeme:

ÚSO/SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti servisu a oprav stavebních strojů, orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, svářečský průkaz, částečná znalost NJ/AJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilní prosperující firmě, nadstandardní příjem odpovídající pracovnímu nasazení, zaškolení, zvyšování kvalifikace, služební vozidlo, mobilní telefon

Práce s pojízdnou dílnou po celém Slovensku. Hledáme odborníka, kterému nabídneme mimořádně zajímavé platové ocenění odpovídající jeho odborné zdatnosti a pracovitosti. Pro schopné a ctižádostivé – zajímavá perspektiva postupného profesního růstu až na pozici vedoucího servisu Slovensko.