KARIÉRA

Vedoucí servisní technik pro oblast Morava / Čechy

Hledáme odborníka, kterému nabízíme zajímavé platové ocenění odpovídající jeho odborné zdatnosti a pracovitosti.

Požadujeme:
ÚSO/SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti servisu a oprav stavebních strojů, orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, znalost NJ/AJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme:
zaměstnání ve stabilní prosperující firmě, nadstandardní příjem odpovídající pracovnímu nasazení, zaškolení, zvyšování kvalifikace, služební vozidlo,
mobilní telefon, notebook, týden dovolené navíc, firemní akce

Své životopisy posílejte na e-mail: obchod@austrobaumaschinen.cz nebo volejte +420 602 121 514

Skladník do skladu náhradních dílů v Brně

Požadujeme:

SŠ vzdělání, znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem, práce na PC (Word, Excel, Outlok), řidičský průkaz skupiny B, C, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, komunikativnost, časová flexibilita, odpovídající pracovní nasazení, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost

Náplň práce:

Nákup a prodej náhradních dílů a příslušenství pro stavební stroje, komunikace se zákazníky, komunikace s dodavateli, zpracování poptávek a nabídek, vystavování dodacích listů – podkladů pro fakturaci, koordinace, sledování a kontrolování dodržování termínů dodání, kontrola přijatých faktur za zboží, nákup a vyskladnění prodaných strojů, dokompletace prodaných strojů, vyřizování reklamací, garancí, vkládání firemních informací do účetního programu PREMIER atd.

Nabízíme:
zaměstnání v zavedené, stabilní a prosperující firmě, podporu zkušeného kolektivu, nadstandardní příjem, služební telefon

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail obchod@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Skladník / pomocný mechanik na dílnu v Praze

Požadujeme:

Nepotřebujete žádné velké vědomosti a znalosti, vše vás naučíme, loajalitu a samostatnost, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání na plný úvazek v zavedené a fungující společnosti, zajímavé finanční ohodnocení, příjemný kolektiv, místo výkonu Praha

Příjem zásilek s náhradními díly, evidence skladu náhradních dílů, vydávání náhradních dílů mechanikům, úklid dílny, příprava stavebních strojů před předáním zákazníkům, pomoc servisním mechanikům v terénu i na dílně, apod., zaškolíme, vysvětlíme.

Pokud vás tato pracovní pozice oslovila, můžete nás kontaktovat na e-mail zadelak@austrobaumaschinen.cz a nezapomeňte přiložit svůj profesní životopis.

Servisní mechanik pro Prahu a střední Čechy

Požadujeme:

ÚSO/SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti servisu a oprav stavebních strojů, orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, svářečský průkaz, částečná znalost NJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Zaškolení, zvyšování kvalifikace, perspektivu stabilního zaměstnání, zajímavé finanční ohodnocení, služební vozidlo, mobilní telefon.

Servisní mechanik pro Slovensko

Požadujeme:

ÚSO/SŠ vzdělání technického směru, zkušenosti v oblasti servisu a oprav stavebních strojů, orientace v technické dokumentaci, technické myšlení, svářečský průkaz, částečná znalost NJ/AJ výhodou, ŘP sk. B, komunikativnost, časová flexibilita, organizační schopnosti, bezúhonnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení, nástup možný ihned.

Nabízíme:

Zaměstnání ve stabilní prosperující firmě, nadstandardní příjem odpovídající pracovnímu nasazení, zaškolení, zvyšování kvalifikace, služební vozidlo, mobilní telefon

Práce s pojízdnou dílnou po celém Slovensku. Hledáme odborníka, kterému nabídneme mimořádně zajímavé platové ocenění odpovídající jeho odborné zdatnosti a pracovitosti. Pro schopné a ctižádostivé – zajímavá perspektiva postupného profesního růstu až na pozici vedoucího servisu Slovensko.